Sukcesy w roku szkolnym 2015/2016

  • XII edycję gmninnego konkursu matematycznego dla klas pierwszych wygrał Kamil Skrzypczak z klasy IA, zdobywajac tytuł Mistrza Matematyki.W XIII edycji Maratonu Matematycznego dla klas drugich I miejsce zajął zespół klasy 2a w składzie Oliwia Liberkowska, Marta Kirszner, Mikołaj Gromelski, Mateusz Woźniak. II miejsce zdobyła klasa 2c w składzie: Natalia Jankowska, Agata Bloch, Mikołaj Korzycki i Amadeusz Bruk. http://www.gwt.edu.pl/content/konkursy-matematyczne-2016

 

  •  Anna Lange z klasy IIID została laureatka Ogólnopolskiego  Konkursu Wiedzy na temat ekologii i ochrony środowiska "Ekotest", wyróżnienia natomiast otrzymały: Daria Włodarczyk z IIIB, Arletta Głowska z IIID i Natalia Kozłowska z IIID. http://www.gwt.edu.pl/content/kolejne-zwyciestwo-przyrodnikow

 

  •  Gimnazjaliści wzięli udział w XI Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych w biegach przełajowych. W swoich kategoriach wiekowych najlepiej spisali się: I miejsce - Natalia Jankowska, Michał Grobelski, Bruno Kaźmierczak, II miejsce - Jagoda Naręgowska, III miejsce - Martyna Wekwerth, Wiktoria Powałahttp://www.gwt.edu.pl/content/pobiegli-w-lubowie

 

 

  • I miejsce dla koła teatralnego „Cztery żywioły” w 4 edycji projektu edukacyjnego za świetne przygotowanie przedstawienia na temat Jana Kilińskiego. Wystąpili w nim: Marcelina Ryndak, Amanda Siwińska, Jagoda Naręgowska, Natalia Jankowska, Jan Dzimian oraz Mateusz Ręklewski. http://www.gwt.edu.pl/content/kolejne-zwyciestwo-kola-teatralnego

 

 

  • W Finale Rejonu Poznań – Teren Wschód w piłce nożnej chłopców szkół gimnazjalnych w Jarocinie nasza reprezentacja zajęła trzecie miejsce. W reprezentacji drużyny grali: Bartosz Hęćka, Oliwier Kaczmarek, Sebastian Ferenc, Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Alan Ciszak, Bartosz Sobański, Eryk Grzegorski, Patryk Różycki, Kacper Czarneckihttp://www.gwt.edu.pl/content/niezly-wystep-w-finale-rejonu

 

  • W Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego Szkół Gimnazjalnych w Lekkiej Atletyce - Szymon Sochacki z klasy 3A został mistrzem powiatu w skoku w dal, tym samym awansował do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w Pile. http://www.gwt.edu.pl/content/skoczyl-po-mistrzostwo

 

  • W Janowcu Wielkopolskim odbył się Siatkarski Turniej Gimnazjalistek o Puchar Gminy Janowiec Wlkp. Pierwsze miejsce zajęły nasze gimnazjalistki: Wiktoria Szuba, Dorota Kuchta, Marika Jaskuła, Paulina Lubińska, Klaudia Wieczorek, Magdalena Wesołowska, Julia Stablewska, Martyna Sikorska i Judyta Słowik oraz należące do drużyny uczennice SP 1: Klaudia Lisiecka i Oliwia Kostkahttp://www.gwt.edu.pl/content/wygraly-siatkarski-turniej

 

  • Gimnazjaliści zostali mistrzami w rozgrywanych w Gnieźnie finałach Mistrzostw Powiatu w piłce nożnej. Nasza drużyna: Bartosz Hęćka, Oliwier Kaczmarek, Sebastian Ferenc, Bartosz Liberkowski, Mikołaj Korzycki, Hubert Adamski, Eryk Grzegorski, Bartosz Sobański, Patryk Różycki i Kacper Czarnecki, Alan Ciszak i Kajetan Powała. http://www.gwt.edu.pl/content/mamy-najlepszych-pilkarzy-w-powiecie

 

  • W XII edycji Międzygimnazjalnego Konkursu Chemicznego "Mendelejew", który w tym roku odbył się pod hasłem: "Potas - znany i nieznany" Dominika Szambelan z klasy IIID zajęła czwarte miejsce. Drużynowo Dominika wraz z koleżankami Joanną Wiśniewską oraz Anną Lange zajęły drugie miejsce. http://www.gwt.edu.pl/content/mendelejew-2016

 

  •  W gminnym konkursie plastycznym "Zażywasz - przegrywasz" I miejsce zajęła Żaneta Strzeżyńska z klasy IIA, II - Magdalena Skotarczak z IIA, III - Daria Włodarczyk z IIID, IV - Klaudia Kostrzewa z IIIB. http://www.gwt.edu.pl/content/zazywasz-przegrywasz

 

  • Uczeń klasy IIIA - Mikołaj Maciejewski wygrał  międzyszkolny konkurs interdyscyplinarny dla uczniów klas III gimnazjum zorganizowany przez Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Trzemesznie. 

 

 

  • Aleksander Hanczewski z klasy IIIB został laureatem III edycji konkursu lingwistycznego dla gimnazjalistów powiatu gnieźnieńskiego "Język Giętki" w kategorii język rosyjski.

 

 

  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Siatkowej zdobyły gimnazjalistki: Wiktoria Szuba, Dorota Kuchta, Magdalena Wesołowska, Klaudia Wieczorek, Julia Stablewska, Daria Włodarczyk, Jagoda Przybylska, Marika Jaskuła, Martyna Sikorskahttp://www.gwt.edu.pl/content/mistrzostwo-mamy

 

  • IV Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Juniora Gminy Trzemeszno zorganizowany przez Gimnazjum w Trzemesznie oraz Międzyszkolny Klub Sportowy zwyciężył Bruno Kaźmierczak, zawodnik KS Trzemeszno, uczeń klasy IIIA, otrzymując tytuł Najpolularniejszego Sportowca Juniora Gminy Trzemeszno 2015. Kolejne miejsca zajęli: Natalia Lisiecka (TTS Trzemeszno), uczennica klsy ID, Wiktoria Trzcińska (KS Trzemeszno), uczennica klasy IB, Bartosz Hęćka (MKS Trzemeszno), uczeń klasy IIB. http://www.gwt.edu.pl/content/bruno-kazmierczak-najpopularniejszym-sportowcem-juniorem

 

 

  •  II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Piłce Ręcznej wywalczyli: Artur Stepaniak, Damian Stempuchowski, Eryk Grzegorski, Bartosz Hęćka, Bartosz Liberkowski, Bartosz Sobański, Oliwier Kaczmarek, Alan Ciszak, Bruno Kaźmierczak, Szymon Sochacki, Patrzk Różycki, Aleksander Hanczewski, Damian Śramskihttp://www.gwt.edu.pl/content/trzecie-wicemistrzostwo

 

  • Wyróżnienia otrzymały Agata Bloch z klasy IIC i Marika Jaskuła z klasy IIIC w Powiatowym Konkursie Recytatorskim Poetyckiej Twórczości Polskich Noblistów​. Dziewczęta wygrały również konkurs recytatorski "Życie słowem pisane", zorganizowany przez Dom Kultury w Trzemesznie, wyróżnienie w tym konkursie otrzymała Zuzanna Zielińska z kasy II C. http://www.gwt.edu.pl/content/konkurs-recytatorski

 

  • III miejsce zajęły Nicole Galus i Jagna Jatczak w Drużynowych Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Rejonu Poznań Teren Wschód w tenisie stołowym, które odbyły się w ramach Gimnazjady XVII Wielkopolskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej. http://www.gwt.edu.pl/content/trzecie-w-rejonie

 

  • II miejsce wywalczyli chłopcy: Bartosz Hęćka, Damian Stempuchowski, Bartosz Sobański, Sebastian Ferenc, Mikołaj Korzycki, Hubert Adamski, Krzesimir Kiełpiński, Bartosz Liberkowski, Patryk Różycki, Eryk Grzegorski, Kacper Czarnecki w Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego w Halowej Piłce Nożnej szkół gimnazjalnych.http://www.gwt.edu.pl/content/drugie-miejsce-dla-pilkarzy 

 

 

  • ​Czwarte miejsce zajęła zarówno reprezentacja dziewcząt (Nikole Galus, Dominika Brzewińska, Jagna Jatczak, Natalia Kozłowska, Natalia Osowiec, Wiktoria Trzcińska, Klaudia Wekwerth, Magdalena Skotarczak, Martyna Wekwerth, Klaudia Michalak, Olga Woźniak) jak i chłopców (Michał Grobelski, Bartosz Sobański, Bartosz Liberkowski, Aleksander Hanczewski, Bruno Kaźmierczak, Marcin Muszyński, Szymon Sydorowicz, Jakub Humański, Eryk Grzegorski, Artur Stepaniak, Oliwier Kaczmarek) w Mistrzostwach Gniezna oraz Powiatu Gnieżnieńskiego w Sztafetowych Biegach Przełajowych. http://www.gwt.edu.pl/content/sztafetowe-biegi-przelajowe-w-gnieznie