Wybieramy Sportowca Juniora Gminy Trzemeszno

Międzyszkolny Klub Sportowy w Trzemesznie oraz Gimnazjum w Trzemesznie po raz szósty organizują Plebiscyt na Najpopularniejszego Sportowca Juniora Gminy Trzemeszno. Poniżej prezentujemy sylwetki kandydatów oraz publikujemy regulamin. Przypominamy, iż w głosowaniu udział biorą wyłącznie dzieci i młodzież szkolna – uczniowie szkół Gminy Trzemeszno.

 

- REGULAMIN

Maja BarczakAKT Samuraj Gniezno – karate
Pomimo młodego wieku uczestniczy w wielu turniejach Karate Tradycyjnego o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej, zajmując najwyższe miejsca na podium. Jest zawodniczką o jasno określonych celach, do których konsekwentnie dąży.


Jakub BednarekMKS Trzemeszno – piłka nożna
Podstawowy zawodnik trampkarzy MKS. Uzdolniony technicznie sprawia wrażenie boiskowego wirtuoza. Niejednokrotnie strzelał ważne bramki, przesądzające o wyniku meczu.


Mikołaj Brończyk MKS Trzemeszno – piłka nożna
Kapitan zespołu młodzików, w którym odgrywa pierwsze skrzypce. Gra na pozycji środkowego pomocnika i czyni stałe postępy. Dobry technicznie zawodnik, którego cechuje duża ambicja oraz znakomity przegląd pola.


Blanka ChojnackaMKS Trzemeszno – tenis ziemny
Wielokrotna finalistka turniejów tenisowych organizowanych przez MKS i TTS. Posiada szeroki wachlarz uderzeń tenisowych, dobrze czuje się w grze ofensywnej oraz potrafi narzucić przeciwnikowi korzystny dla siebie styl gry.


Kacper CzarneckiTLKS Zjednoczeni Trzemeszno – piłka nożna
Środkowy pomocnik juniorów Zjednoczonych. Cechuje go znakomity przegląd pola. Jego podania najczęściej otwierają drogę do zdobycia bramki przez kolegów z drużyny. Wraz z zespołem awansował do grupy mistrzowskiej ligi Juniorów Młodszych.


Adrian Fabianek MKS Trzemeszno – piłka nożna
Silny, waleczny i zawsze zdeterminowany pomocnik orlików MKS. Prawdziwy lider środka pola, bardzo skuteczny w odbiorze piłki. Potrafi strzelać bramki przesądzające o wyniku meczu obiema nogami oraz głową.


Jakub Glinkowski MKS Trzemeszno – tenis ziemny
Tenis trenuje od 2 lat. Bardzo ambitny, zdolny i utalentowany. Preferuje ofensywny styl gry i posiada umiejętność szybkiego poruszania się po korcie. Charakteryzuje go także dobry forhend. Zwyciężył ostatni turniej halowy dla klas 4-6.


Eryk GrzegorskiZjednoczeni Trzemeszno – piłka nożna
Od dwóch lat mimo młodego wieku zawodnik seniorów Zjednoczonych. Czyni stałe postępy. Bardzo ambitny i waleczny piłkarz. Wchodząc z ławki potrafi pomóc zespołowi w odwróceniu losów meczu.


Oliwier Kaczmarek TLKS Zjednoczeni Trzemeszno – piłka nożna
Bramkarz juniorów Zjednoczonych. Wraz zespołem awansował do grupy mistrzowskiej ligi Juniorów Młodszych. Dobra gra, pewne interwencje i zaangażowanie na treningach zaowocowało powołaniem do kadry seniorów Zjednoczonych, w których rozegrał już nawet kilka pełnych meczów.


Bartosz KilianZSO i Z Trzemeszno/Boxing Trzemeszno – boks
Boks trenuje od kilku lat i ciągle się rozwija. W ostatnim czasie jednogłośnie zwyciężył w Ogólnopolskim Turnieju Bokserskim im. Jana Pawlaka w Lesznie w kategorii Kadet do 75 kg.


Daria KłyszMKS Trzemeszno – tenis ziemny
Tenis uprawia od trzech lat. Wielokrotna finalistka lokalnych turniejów. Jej atutem na korcie są silne uderzenia, precyzyjny serwis i dobre poruszanie się po boisku.


Kamil KocierzMKS Trzemeszno – piłka nożna
Bramkarz młodzików MKS. Wcześniej grał na pozycji obrońcy, jednak od dwóch sezonów trenuje jako bramkarz, czyniąc stałe postępy. Bardzo ambitny zawodnik.


Natalia LisieckaTTS Trzemeszno – tenis ziemny
Od wielu lat trenuje tenis ciągle rozwijając swoje umiejętności. Wielokrotnie na podium lokalnych turniejów. W ostatnim czasie zajęła 1 miejsce w swojej kategorii w Turnieju Halowym oraz 2 miejsce w Otwartym Turnieju w Gnieźnie.


Szymon Meller TLKS Zjednoczeni Trzemesznopiłka nożna
Przebojem wdarł się do zespołu seniorów Zjednoczonych. Od dwóch sezonów podstawowy zawodnik tego zespołu. Mimo bardzo młodego wieku potrafi indywidualnie rozstrzygnąć losy meczu. Obdarzony bajeczną techniką, ogromny talent piłkarski.


Zofia Mikuła MKS Trzemeszno – tenis ziemny
Zwyciężczyni wielu turniejów tenisowych. Obecnie najlepsza tenisistka w Gminie Trzemeszno w swojej kategorii. Posiada szeroki repertuar uderzeń, dobry serwis oraz precyzję zagrań co w połączeniu ze sprawnością ogólną  dobrze rokuje na przyszłość.


Aleksandra OlejniczakSP 2 Trzemeszno/KS Trzemeszno – lekkoatletyka
Trenuje biegi krótko i średniodystansowe oraz skok w dal. W maju w finale miejskim Czwartków Lekkoatletycznych we Wrześni zajęła 2 miejsce w biegu na 300 m i 1 miejsce w skoku w dal. Zawsze zaangażowana i walcząca do samego końca.


Michał Olszewski ZS Trzemżal – szachy
Mistrz Gminy Trzemeszno w szachach, a także najlepszy w drużynie z Trzemżala na Mistrzostwach Powiatu Gnieźnieńskiego.


Jakub Pielichowski MKS Trzemeszno – piłka nożna
Ostoja linii obrony orlików MKS. Bardzo szybki i twardo grający środkowy obrońca, jest postrachem wśród napastników rywali. Obdarzony silnym strzałem zdobywa również bramki z dalszej odległości.


Bartosz PruszakMKS Trzemeszno – tenis ziemny
Tenis trenuje od dwóch lat i jest zawodnikiem, który czyni stałe postępy, zarówno pod względem umiejętności technicznych, jak i sukcesów sportowych. Zwyciężył w ostatnim turnieju w swojej kategorii wiekowej.

Bartosz SobańskiTLKS Zjednoczeni Trzemeszno – piłka nożna
Środkowy pomocnik juniorów Zjednoczonych, którego cechuje duża szybkość i gra obiema nogami. Jego postawa na boisku niejednokrotnie decyduje o końcowym wyniku. Znajduje się także w kadrze seniorów Zjednoczonych, gdzie rozegrał już kilka spotkań.


Witold TrzcińskiSP 2 Trzemeszno/KS Trzemeszno – lekkoatletyka
Bardzo zaangażowany w treningi. Wydobywa z siebie maksimum możliwości, ambitny, zawsze walczący do końca. Brał udział w wielu zawodach biegowych.


Jakub Walkowiak SP 2 Trzemeszno
Wszechstronnie uzdolniony uczeń, który nie uprawia konkretnej dyscypliny. Jest bardzo zaangażowany i można na niego liczyć, zarówno w dyscyplinach indywidualnych jak i zespołowych.


Eryk Wilkowski MKS Trzemeszno – piłka nożna
Przebojowy, szybki i zdecydowany napastnik orlików MKS. Zdobywa wiele bramek, zwłaszcza po akcjach indywidualnych. Potrafi także skutecznie pomagać w defensywie.


Adam WoźniakZSO i Z Trzemeszno/Czerwony Smok Poznań – MMA/BJJ
Sporty walki trenuje od 1,5 roku, a od stycznia tego roku trenuje także w klubie z Poznania. Dwukrotnie stawał na najwyższym stopniu podium, a raz zajął 3 miejsce w zawodach Brazylijskiego Jiu-Jitsu, a także został wicemistrzem Wielkopolski w kategorii Junior do 66 kg w formule MMA.


Nikodem ŻywczewskiMKS Trzemeszno – piłka nożna
Kapitan zespołu trampkarzy MKS. Jest ostoją linii obrony, którą dyryguje.
Bardzo zaangażowany w funkcjonowanie zespołu. Ambitny, rzadko opuszcza zajęcia treningowe.